czwartek, 3 marca 2016

I won't cover the scarHejo żuczki ^^
Od razu się spytam: czy tylko mi się tak strasznie podoba ta piosenka Zayn'a? Jejku, jego głos jest tak piękny, słucham tej piosenki od soboty bez przerwy i jeszcze mi się nie znudziła *-* Swoją drogą; w sobotę próbowałam zrobić tą nieszczęsną makietę i załamałam się nad swoimi ujemnymi zdolnościami, bo, cholera, nie potrafiłam skleić dwóch końców kartki, żeby postał z tego rulonik ;-; JAK.TO.JEST.W.OGÓLE.MOŻLIWE? Całe szczęście odkryłam piękno taśmy dwustronnej i do końca dnia udało mi się zrobić las z ok.15 drzewek i jeziorko c: A poza tym to, jak zwykle, nic się nie działo. Na dzisiaj przygotowałam sporo nagłówków, wow, aż 6! Kłamię, dwa nagłówki mają dwie wersje kolorystyczne c:, poza tym 3 sygnatury, kartkę urodzinową i paczkę stocków do sygnatur. Zapraszam do oglądania! :)

SygnaturyNagłówki
 Kartka urodzinowa
A jak już tutaj jesteśmy, to chciałabym was serdecznie zaprosić na zabawę urodzinową na forum War of Beast. Do wygrania są hasła do paczek-niespodzianek, więc wydaje mi się, że warto ^^ Wystarczy się zarejestrować/zalogować i wziąć udział w wyzwaniach!
 Stocki

Do sygnatur, ponieważ zdjęcia w paczce są przeważnie o szerokości 500px, nie nadają się do rozciągania, ani zniekształcania przez swoją jakość :)

7 komentarzy:

 1. Jeny ta sygnaturka z Seleną *p* W sumie każda mi się baaardzo podoba! A z nagłówków to chyba czwarty :) Choć ten pierwszy też niczego sobie:3
  Pozdrawiam cieplutko! <3
  A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie ♥
   Również pozdrawiam <3

   Usuń
 2. Trzecia sygnatura to życie! Można wiedzieć, skąd wzięłaś te jakby ścieżki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałam te ścieżki od Sezam, ale nie wiem skąd ona je wzięła :) http://funkyimg.com/i/28Prz.jpg

   Usuń
 3. Świetne prace :)
  Sygnaturka z Sleną i drugi nagłówek - piękne *-* ta ostatnia także i czwarty nagłówke też.
  Ja teraz też muszę zrobić makietę, tylko budynku, a moje zdolności manualne są niskie :/
  Pobieram stocki.
  Pozdrawiam, Liv :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa i życzę powodzenia z tą makietą :) Niech ci stocki dobrze służą!
   Również pozdrawiam <333

   Usuń