czwartek, 25 lutego 2016

You know you're right

Cudowna sygnatura, którą wykonała (c)Desari

Dobry wieczór!
Ughhh, tak strasznie nie mam na nic siły! Jedyne co chciałabym robić to spać i spać i spać. Boże, do szkoły chodzę dopiero od półtora tygodnia, a już mam do zrobienia makietę, plakat i 2 prezentacje. :/ Nie wiem jak sobie z tym poradzę, znając życie zacznę wszystko robić dzień przed terminem, więc, tak, brawa dla mnie. Właściwie to, jedyną ciekawą rzeczą, która ma się wydarzyć w szkole to spotkanie z Anną Marią Wesołowską. Właściwie to śmiesznie, bo w mojej szkole panuje konkretna patola, więc może jej przyjazd coś zmieni. Chociaż jest to mało prawdopodobne :') O i chciałabym wam podziękować za komentarze pod poprzednią notką, naładowały mnie mega pozytywną energią i tak mnie zmotywowały, że wow. Dziękuję, naprawdę :))
Dobra, koniec tego gadania! Na dzisiaj przygotowałam kilka pracek. 3 blendy i 4 bannery, mam nadzieję, że coś wam się spodoba :)

Bannery
Nagłówki
Oh, oh mój faworyt :)4 komentarze:

 1. Ja nie potrafię wybrać faworyta c': Prace są za śliczne <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne prace <3 piękne banerki i nagłowki... Moimi faworytami są chyba pierwszy i drugi nagłówek, chociaż mam dylemat czy dwa ostatnie banery nie są piękniejsze :/
  Pozdrawiam
  Liv

  OdpowiedzUsuń
 3. O mój boże! Ależ wspaniała notka! Alexxa... no nie mam słów by opisać swój zachwyt <3 Bannery wyszły Ci mistrzowsko! Jestem zachwycona, oczarowana no i... no xD Z nagłówków najbardziej podoba mi się pierwszy ♥ jest niesamowity!
  Życzę Ci mnóstwo weny!
  Trzymaj się słońce ♥
  Forain

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zawsze jak mam coś do zrobienia do szkoły, to zabieram się za to dzień przed terminem :) Wcześniej uważam, że mam jeszcze sporo czasu a potem narzekam, że nie zrobiłam tego wcześniej. Co do prac to wszystkie są przepiękne! Z bannerów najbardziej podobają mi się dwa ostatnie bo są takie żywe i czuć od nich wiosnę. Blendy wszystkie są genialne ale to drugi skradł moje serce. Uwielbiam taką kolorystykę! Czekam oczywiście na następną notkę :)
  Ps. Nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło kiedy zobaczyłam, że użyłaś mojej sygnatury na wstępie. Dziękuję bardzo :*

  OdpowiedzUsuń